Batman Kars Otobüs Bileti

Batman Kars Otobüs Bileti Ara

Batman Kars Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 450,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 450,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat
Güzergah Uzunluğu 499 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Doğu Kars
Popüler Otobüs Firması Öz Doğu Kars
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D955 üzerinden
 

Batman Kars Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Kars arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 450 TL ile 450 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Kars otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Kars otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Kars Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Kars Otobüs Seferi Hakkında

Batman Kars otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Kars arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Kars otobüs yolculuğu ortalama 11 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bitlis Otogarı, Tatvan Otogarı, Patnos Otogarı, Ağrı Otogarı ve Kars Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Kars'ta ise yüksek yayla iklimi hakimdir. Kış mevsimi uzun ve sert, yazlar ise ılıman hatta serince geçen bir iklimi vardır. Yıl boyu ısı ortalamaları -15°C ile +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Kars’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Kars güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Ani Antik Kenti, Sarıkamış Kış Turizm Merkezi, Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi, Kars Kalesi, Ani Katedrali, Havariler Müzesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Kars'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Batman Kars otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Kars seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Kars Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Kars Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kars Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Kars Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Kars arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Kars Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Kars otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Kars otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Kars Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Kars arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Kars otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Kars Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Kars otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Kars Faydalı Linkler