Bolu Balıkesir Otobüs Bileti

Bolu Balıkesir Otobüs Bileti Ara

Bolu Balıkesir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 700,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 850,00 TL
Yolculuk Süresi 07 Saat
Güzergah Uzunluğu 420 km
En Ucuz Otobüs Firması Özlem Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4/E80 ve O-5
 

Bolu Balıkesir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bolu Balıkesir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 700 TL ile 850 TL arasında değişmektedir. Güncel Bolu - Balıkesir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bolu Balıkesir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bolu Balıkesir Popüler Otobüs Biletleri

Bolu - Balıkesir Otobüs Seferi Hakkında

Bolu Balıkesir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bolu Balıkesir arasında günde 27 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bolu Balıkesir otobüs yolculuğu ortalama 7 saat 04 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bolu Otogarı, Ankara (Aşti) Otogarı, Niğde Otogarı, Tarsus Otogarı ve Balıkesir Otogarıdır. Bolu ilinde Bozkır iklimi özellikleri görülmektedir, yazlar sıcak, kış ayları Bolu Dağından gelen soğuk hava ve kar yağışları ile geçer. Balıkesir ise yarı kurak iklim tipine sahip olup, kışın serin, yazın ise sıcak geçer. Yağmur ve kar en fazla Kasım, Aralık ve Ocak aylarında yağar. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bolu’dan Balıkesir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bolu Balıkesir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz ayında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Ayvalık Sahili, Şeytan Sofrası, Cunda Adası, Küçükköy, Midilli Adası, Kazdağları ve Altınoluk Balıkesir'in en popüler gezi rotaları arasındadır. Bolu Balıkesir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bolu Balıkesir seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bolu Seyahat Yazıları

Balıkesir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bolu Balıkesir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bolu Kalkışlı Otobüs Seferleri

Balıkesir Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bolu Balıkesir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bolu Balıkesir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bolu Otogarı ve Balıkesir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bolu Balıkesir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bolu Balıkesir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bolu Balıkesir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bolu Balıkesir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bolu Balıkesir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bolu Balıkesir Bolu güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bolu Balıkesir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bolu Faydalı Linkler

Balıkesir Faydalı Linkler