İzmir Batman Otobüs Bileti

İzmir Batman Otobüs Bileti Ara

İzmir Batman Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 470,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 500,00 TL
Yolculuk Süresi 22 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1497 km
En Ucuz Otobüs Firması Özlem Batman Turizm
Popüler Otobüs Firması Siirt Petrol Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300/E96 ve E90 üzerinden
 

İzmir Batman Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Batman arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 470 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Batman otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Batman otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Batman Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Batman Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Batman otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Batman arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Batman otobüs yolculuğu ortalama 12 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Uşak Otogarı, Afyon Otogarı, Konya Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Siirt Otogarı ve Batman Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Batman'da ise kış ayları genellikle sert ve soğuk yazlar ise oldukça sıcak geçmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Batman’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Batman güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Batman'da görmeniz gereken yerlerin başında Hasankeyf gelmektedir. Dicle Nehri ve tarihi eserleri ile Batman'da daha bir çok popüler yer bulunmaktadır. İzmir Batman otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Batman seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Batman Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Batman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Batman Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Batman Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Batman arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Batman Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Batman otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Batman otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Batman Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Batman arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Batman otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Batman İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Batman otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Batman Faydalı Linkler