İzmir Antalya Otobüs Bileti

İzmir Antalya Otobüs Bileti Ara

İzmir Antalya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 220,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 300,00 TL
Yolculuk Süresi 07 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 444 km
En Ucuz Otobüs Firması Güney Akdeniz Seyahat
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D585 ve E87 üzerinden
 

İzmir Antalya Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Antalya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 220 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Antalya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Antalya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Antalya Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Antalya Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Antalya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Antalya arasında günde 53 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Antalya otobüs yolculuğu ortalama 7 saat 29 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Aydın Otogarı, Nazilli Otogarı, Denizli Otogarı, Isparta Otogarı ve Antalya Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Antalya'da ise yazlar sıcak ve kurak kışlar ılık ve yağışlı geçen standart Akdeniz iklimi görülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Antalya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Antalya güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Antalya ülkemizin turizm cenneti olup eşsiz koyları, organize plajları, antik kentleri, şelaleleri, mağaraları ve daha bir çok popüler yerleri ile özellikle yaz sezonunda olmak üzere yıl boyunca çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır. İzmir Antalya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Antalya seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Antalya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Antalya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Antalya Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Antalya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Antalya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Antalya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Antalya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Antalya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Antalya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Antalya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Antalya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Antalya İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Antalya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Antalya Faydalı Linkler