İstanbul - Edirne Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:08

 
Kapıkule > Çerkezköy > Halkalı > Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Kapıkule 07:25
Edirne Şehir 07:39
Edirne 07:43
Şerbettar 08:00
Bahçıvanova 08:06
Pehlivanköy 08:15
Alpullu 08:35
Lüleburgaz 08:47
Kayabeyli 08:58
Seyitler 09:03
Muratlı 09:17
Çorlu 09:41
Velimeşe 09:52
Çerkezköy 10:05
Çatalca 10:53
Ispartakule 11:14
Km. 30+500 11:22
Halkalı 11:26
Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Halkalı 18:00
Km. 37+362 18:09
Ispartakule 18:12
Çatalca 18:40
Kabakça 18:52
Çerkezköy 19:32
Velimeşe 19:44
Çorlu 19:56
Muratlı 20:17
Seyitler 20:30
Kayabeyli 20:34
Lüleburgaz 20:46
Alpullu 21:01
Pehlivanköy 21:18
Bahçıvanova 21:27
Şerbettar 21:34
Edirne 21:52
Edirne Şehir 21:55
Kapıkule 22:08

İstanbul - Edirne Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler İstanbul > Edirne > İstanbul arasında her gün işlerler. Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule, Kapıkule > Çerkezköy > Halkalı ve Çerkezköy > Halkalı, Halkalı > Çerkezköy güzergahlarında hizmet vermektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

ÇERKEZKÖY:
0282 726 57 26 - (08.00 - 12.00 / 16.00 - 20.00)

HALKALI:
0212 678 48 00 (9336) (08.00 - 18.00)

EDİRNE:
0505 697 03 55 (335) - (06.00-11.00 / 14.00 -17.00)

KAPIKULE:
0505 697 03 56 (4315) - (23.00 - 07.00)

 

Tren Bileti Fiyatları:

İstanbul > Edirne Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

istanbul edirne tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.