İstanbul - Uzunköprü - İstanbul Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs, 2022 8:57

 
Uzunköprü > Halkalı Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Uzunköprü 18:20
Pehlivanköy 18:38
Alpullu 19:01
Lüleburgaz 19:14
Kayabeyli 19:25
Seyitler 19:30
Muratlı 19:45
Çorlu 20:07
Velimeşe 20:19
Çerkezköy 20:33
Sinekli 20:50
Kurfallı 21:02
Kabakça 21:15
Çatalca 21:30
Ispartakule 21:53
Km. 30+500 22:01
İstanbul(Halkalı) 22:05

Sponsorlu Bağlantılar

 
Halkalı > Uzunköprü Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
İstanbul(Halkalı) 12:40
Km. 37+362 12:49
Ispartakule 12:53
Çatalca 13:14
Kabakça 13:27
Kurfallı 13:41
Sinekli 13:53
Çerkezköy 14:11
Velimeşe 14:23
Çorlu 14:35
Muratlı 14:57
Seyitler 15:10
Kayabeyli 15:14
Lüleburgaz 15:25
Alpullu 15:41
Pehlivanköy 16:01
Uzunköprü 16:16

Bu trenler İstanbul > Uzunköprü (Edirne) > İstanbul arasında her gün işlerler. Halkalı > Ispartakule > Çatalca > Çerkezköy > Çorlu > Muratlı > Seyitler > Kayabeyli > Lüleburgaz > Alpullu > Pehlivanköy > Uzunköprü güzergahlarında hizmet vermektedir. Halkalı Uzunköprü tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. İstanbul Halkalı Edirne Uzunköprü tren yolculuğu yaklaşık 3 saat sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ÇERKEZKÖY:
0282 726 57 26 - (08.00 - 12.00 / 16.00 - 20.00)

HALKALI:
0212 678 48 00 (9336) (08.00 - 18.00)

İstanbul Uzunköprü Tren Bileti Fiyatları:

İstanbul > Edirne Bölgesel Tren tam bilet fiyatı 35 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli İstanbul Uzunköprü tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

halkalı uzunköprü tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.