İstanbul - Uzunköprü Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:09

 
Uzunköprü > Halkalı Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Uzunköprü 15:40
Pehlivanköy 15:58
Alpullu 16:18
Lüleburgaz 16:31
Kayabeyli 16:43
Seyitler 16:48
Muratlı 17:03
Çorlu 17:26
Çerkezköy 17:48
Sinekli 18:27
Çatalca 18:41
Ispartakule 19:03
Km. 30+500 19:11
Halkalı 19:15
Halkalı > Uzunköprü Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Halkalı 08:40
Km. 37+362 08:49
Ispartakule 08:52
Çatalca 09:14
Çerkezköy 10:04
Çorlu 10:26
Muratlı 10:47
Seyitler 11:00
Kayabeyli 11:04
Lüleburgaz 11:15
Alpullu 11:30
Pehlivanköy 11:47
Uzunköprü 12:02

İstanbul - Uzunköprü Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler İstanbul > Uzunköprü (Edirne) > İstanbul arasında her gün işlerler. Halkalı > Ispartakule > Çatalca > Çerkezköy > Çorlu > Muratlı > Seyitler > Kayabeyli > Lüleburgaz > Alpullu > Pehlivanköy > Uzunköprü güzergahlarında hizmet vermektedir. Halkalı Uzunköprü tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. İstanbul Halkalı Edirne Uzunköprü tren yolculuğu yaklaşık 3 saat sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ÇERKEZKÖY:
0282 726 57 26 - (08.00 - 12.00 / 16.00 - 20.00)

HALKALI:
0212 678 48 00 (9336) (08.00 - 18.00)

 

Tren Bileti Fiyatları:

İstanbul > Edirne Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

halkalı uzunköprü tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.