İstanbul Edirne Otobüs Bileti

İstanbul Edirne Otobüs Bileti Ara

İstanbul Edirne Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 350,00 TL
Yolculuk Süresi 2 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 239 km
En Ucuz Otobüs Firması Buzlu Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Avrupa Otoyolu/O-3
 

İstanbul Edirne Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Edirne arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 300 TL ile 350 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Edirne otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Edirne otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Edirne Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Edirne Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Edirne otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Edirne arasında günde 75 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Edirne otobüs yolculuğu ortalama 3 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Esenler Otogarı, Silivri Otogarı, Çorlu Otogarı, Lüleburgaz Otogarı, Babaeski Otogarı ve Edirne Otogarıdır. İstanbul'da Marmara Bölgesinin yağışlı iklim özellikleri görülür, bir senede bütün hava koşulları görülmektedir. Edirne'de bol yağışlı bir hava vardır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Edirne’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Edirne güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Her iki şehirde üniversite şehri olduğu için üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. İstanbul Edirne otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Edirne seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Edirne Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Edirne Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Edirne Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Edirne Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Edirne arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Edirne Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Edirne otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Edirne otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Edirne Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Edirne arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Edirne otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Edirne İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Edirne otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Edirne Faydalı Linkler