Balıkesir Malatya Otobüs Bileti

Balıkesir Malatya Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Malatya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 590,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 600,00 TL
Yolculuk Süresi 18 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1148 km
En Ucuz Otobüs Firması Van Kalesi Turizm
Popüler Otobüs Firması Van Kalesi Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300 üzerinden
 

Balıkesir Malatya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Malatya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 590 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Malatya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Malatya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Malatya Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Malatya Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Malatya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Malatya arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Malatya otobüs yolculuğu ortalama 18 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Kütahya Otogarı, Ankara Otogarı, Kırşehir Otogarı, Kayseri Otogarı ve Malatya Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Malatya'nın ise yaz ayları sıcak, kurak ve açık ve kışlar aşırı soğuk, karlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu ısı ortalaması -4°C ile +34°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Malatya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Malatya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Battalgazi Ulu Cami, Levent Vadisi, Malatya Başkonaklar Etnografya Müzesi, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı, Aslantepe Ören Yeri, Malatya Müzesi… Malatya ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Balıkesir Malatya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Malatya seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Malatya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Malatya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Malatya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Malatya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Malatya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Malatya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Malatya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Malatya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Malatya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Malatya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Malatya Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Malatya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Malatya Faydalı Linkler