Balıkesir İzmir Otobüs Bileti

Balıkesir İzmir Otobüs Bileti Ara

Balıkesir İzmir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 150,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 250,00 TL
Yolculuk Süresi 02 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 204 km
En Ucuz Otobüs Firması Isparta Petrol
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

Balıkesir İzmir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir İzmir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 150 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - İzmir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir İzmir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir İzmir Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - İzmir Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir İzmir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir İzmir arasında günde 85 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir İzmir otobüs yolculuğu ortalama 02 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı ve İzmir Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. İzmir ise Akdeniz ikliminden etkilenir. Yazları sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılıman seyreder. Senenin üçte biri +30C derecenin üstündedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den İzmir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir İzmir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Alsancak, Kordon Boyu, Kemeraltı Çarşısı, İzmir Saat Kulesi, Tarihi Asansör… İzmir'de gezilip görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Balıkesir İzmir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir İzmir seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

İzmir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir İzmir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

İzmir Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir İzmir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir İzmir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve İzmir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir İzmir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir İzmir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir İzmir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir İzmir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir İzmir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir İzmir Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir İzmir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

İzmir Faydalı Linkler