Antalya Malatya Otobüs Bileti

Antalya Malatya Otobüs Bileti Ara

Antalya Malatya Sefer Bilgileri

550
En Uygun Otobüs Bileti 1000,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1000,00 TL
Yolculuk Süresi 16 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 947 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Popüler Otobüs Firması Öz Elazığlılar Seyahat
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300 üzerinden
 

Antalya Malatya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Malatya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1000 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Malatya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Malatya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Malatya Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Malatya Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Malatya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Malatya arasında günde 12 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Malatya otobüs yolculuğu ortalama 16 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Isparta Otogarı, Konya Otogarı, Aksaray Otogarı, Nevşehir Otogarı, Kayseri Otogarı ve Malatya Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Malatya'nın ise yaz ayları sıcak, kurak ve açık ve kışlar aşırı soğuk, karlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu ısı ortalaması -4°C ile +34°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Malatya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Malatya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Battalgazi Ulu Cami, Levent Vadisi, Malatya Başkonaklar Etnografya Müzesi, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı, Aslantepe Ören Yeri, Malatya Müzesi... Malatya ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Antalya Malatya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Malatya seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Malatya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Malatya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Malatya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Malatya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Malatya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Malatya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Malatya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Malatya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Malatya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Malatya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Malatya Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Malatya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Malatya Faydalı Linkler