İzmir Malatya Otobüs Bileti

İzmir Malatya Otobüs Bileti Ara

İzmir Malatya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1200,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1269,00 TL
Yolculuk Süresi 17 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1188 km
En Ucuz Otobüs Firması Muş Yolu Turizm
Popüler Otobüs Firması Vangölü Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300/E96 ve D300
 

İzmir Malatya Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Malatya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1200 TL ile 1269 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Malatya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Malatya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Malatya Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Malatya Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Malatya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Malatya arasında günde 14 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Malatya otobüs yolculuğu ortalama 17 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Salihli Otogarı, Kula Otogarı, Uşak Otogarı, Afyon Otogarı, Konya Otogarı, Aksaray Otogarı, Nevşehir Otogarı, Kayseri Otogarı ve Malatya Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Malatya'da ise yazları sıcak, kurak ve güneşli, kışlar soğuk, karlı ve bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalamaları -4°C ile +34°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Malatya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Malatya güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Malatya hem tarihi dokusu hem de tabiat güzellikleri açısından gezilecek yerleri çok olan bir kenttir. Ören yerleri kaleler, kervansaraylar ve müzeler ilgi çekerken aynı zamanda mağaralar, şelaleler, mesire yerleri ve tabiat parklarıyla da oldukça popülerdir. İzmir Malatya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Malatya seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Malatya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Malatya Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Malatya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Malatya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Malatya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Malatya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Malatya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Malatya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Malatya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Malatya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Malatya İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Malatya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Malatya Faydalı Linkler