Balıkesir Şanlıurfa Otobüs Bileti

Balıkesir Şanlıurfa Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Şanlıurfa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 900,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1050,00 TL
Yolculuk Süresi 20 Saat
Güzergah Uzunluğu 1320 km
En Ucuz Otobüs Firması Star Batman
Popüler Otobüs Firması Astor Seyahat
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Ankara Tarsus Yolu
 

Balıkesir Şanlıurfa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Şanlıurfa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 900 TL ile 1050 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Şanlıurfa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Şanlıurfa Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Şanlıurfa Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Şanlıurfa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Şanlıurfa arasında günde 6 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Şanlıurfa otobüs yolculuğu ortalama 20 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Eskişehir Otogarı, Ankara Otogarı, Aksaray Otogarı, Niğde Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı ve Şanlıurfa Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Şanlıurfa'da ise yazlar bunaltıcı sıcak, kurak, kışlarsa çok soğuk, karlı ve bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +2°C ile +38°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Şanlıurfa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Şanlıurfa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Balıklıgöl, Mevlid-i Halil Camii, Harran Evleri, Göbeklitepe, Şuayb Şehri, Halfeti... Şanlıurfa ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Balıkesir Şanlıurfa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Şanlıurfa seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Şanlıurfa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Şanlıurfa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Şanlıurfa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Şanlıurfa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Şanlıurfa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Şanlıurfa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Şanlıurfa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Şanlıurfa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Şanlıurfa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Şanlıurfa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Şanlıurfa Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Şanlıurfa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Şanlıurfa Faydalı Linkler