Batman Ordu Otobüs Bileti

Batman Ordu Otobüs Bileti Ara

Batman Ordu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1100,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1400,00 TL
Yolculuk Süresi 16 Saat 45 dakika
Güzergah Uzunluğu 738 km
En Ucuz Otobüs Firması Can Dersim Tuncelililer
Popüler Otobüs Firması Can Dersim Tuncelililer
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D950 üzerinden
 

Batman Ordu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Ordu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1100 TL ile 1400 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Ordu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Ordu Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Ordu Otobüs Seferi Hakkında

Batman Ordu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Ordu arasında günde 6 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Ordu otobüs yolculuğu ortalama 16 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Bingöl Otogarı, Erzurum Otogarı, Bayburt Otogarı, Gümüşhane Otogarı, Trabzon Otogarı, Giresun Otogarı ve Ordu Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Ordu'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu seyreder. Yıl boyu ısı ortalaması +5°C ila +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Ordu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Ordu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Boztepe, Ordu Teleferik, Ulugöl Tabiat Parkı, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Çambaşı Kayak Merkezi… Ordu ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Batman Ordu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Ordu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Ordu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ordu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Ordu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Ordu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Ordu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Ordu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Ordu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Ordu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Ordu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Ordu Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Ordu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Ordu Faydalı Linkler