Ankara Ordu Otobüs Bileti

Ankara Ordu Otobüs Bileti Ara

Ankara Ordu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 210,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 330,00 TL
Yolculuk Süresi 8 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 503 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Karadeniz
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D190 üzerinden
 

Ankara Ordu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Ankara Ordu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 210 TL ile 330 TL arasında değişmektedir. Güncel Ankara - Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Ankara Ordu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ankara Ordu Popüler Otobüs Biletleri

Ankara - Ordu Otobüs Seferi Hakkında

Ankara Ordu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Ankara Ordu arasında günde 105 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Ankara Ordu otobüs yolculuğu ortalama 8 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Ankara AŞTİ Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı, Samsun Otogarı ve Ordu Otogarıdır. Ankara’da İç Anadolu Bölgesi karasal iklimi, yazları sıcak, kışları ise soğuk ve yağışlı geçer. Ordu'da Karadeniz iklimi hüküm sürmektedir. Yazlar genelde nemli, kışlar da uzun ve soğuk geçse de Ordu ilinde 12 ay yağış görmek mümkündür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Ankara’dan Ordu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Ankara Ordu güzergahında 12 ay yoğunluk yaşanmaktadır. Hafta sonları ve resmi tatillerde bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Yine yaz aylarında va fındık zamanlarında Ankara'dan Ordu'ya seyahatler çoğalmaktadır. Ankara Ordu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Ankara Ordu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Ankara Seyahat Yazıları

Ordu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ankara Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ordu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Ankara Ordu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Ankara Ordu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Ankara Aşti Otogarı ve Ordu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Ankara Ordu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Ankara Ordu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Ankara Ordu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Ankara Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Ankara Ordu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Ankara Ordu Ankara güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Ankara Ordu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Ankara Faydalı Linkler

Ordu Faydalı Linkler