İzmir Ordu Otobüs Bileti

İzmir Ordu Otobüs Bileti Ara

İzmir Ordu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 900,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 17 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1233 km
En Ucuz Otobüs Firması Kanberoğlu Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 / E80 üzerinden
 

İzmir Ordu Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Ordu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 900 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Ordu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Ordu Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Ordu Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Ordu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Ordu arasında günde 15 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Ordu otobüs yolculuğu ortalama 17 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Uşak Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Çorum Otogarı, Merzifon Otogarı, Samsun Otogarı, Çarşamba Otogarı ve Ordu Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Ordu'da ise yazlar ılık, nemli ve güneşli ve kışlarsa soğuk ve bulutlu seyreder. Yıl boyu ısı ortalaması +5°C ila +26°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Ordu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Ordu güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Ordu Karadeniz Bölgesi'nin yaylaları, kayak merkezi, tabiat güzellikleri ve tarihi zenginlikleri ile popüler kentlerindendir. İzmir Ordu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Ordu seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Ordu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ordu Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Ordu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Ordu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Ordu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Ordu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Ordu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Ordu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Ordu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Ordu İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Ordu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Ordu Faydalı Linkler