İzmir Muğla Otobüs Bileti

İzmir Muğla Otobüs Bileti Ara

İzmir Muğla Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 299,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 580,00 TL
Yolculuk Süresi 02 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 203 km (İzmir Otogarı-Muğla Otogarı)
En Ucuz Otobüs Firması İstanbul Kalesi
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E87/ Bozdoğan Yatağan Yolu
 

İzmir Muğla Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Muğla arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 299 TL ile 580 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Muğla otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Muğla otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Muğla Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Muğla otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Muğla arasında günde 76 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Muğla otobüs yolculuğu ortalama 02 saat 51 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Aydın Otogarı ve Muğla Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Muğla'da ise yazları sıcak ve kurak, kışları yağışlı ve ılık geçer. Yıllık sıcaklık ortalaması 0°C ile +32°C arasında seyreder. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Muğla’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Muğla güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Muğla Ege'nin en güzel sahillerine ve koylarına ev sahipliği yapan bir kıyı kentidir. Özellikle yaz sezonunda Marmaris, Fethiye ve Bodrum'a tatil için gelen yolcu sayısı bölge turizmine önemli katkı sağlamaktadır. İzmir Muğla otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Muğla seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Muğla Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Muğla Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Muğla Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Muğla Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Muğla arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Muğla Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Muğla otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Muğla otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Muğla Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Muğla arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Muğla otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Muğla İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Muğla otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Muğla Faydalı Linkler