İzmir Yalova Otobüs Bileti

İzmir Yalova Otobüs Bileti Ara

İzmir Yalova Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 400,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 730,00 TL
Yolculuk Süresi 05 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 385km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Erova Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

İzmir Yalova Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Yalova arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 400 TL ile 730 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Yalova otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Yalova otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Yalova Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Yalova Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Yalova otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Yalova arasında günde 52 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Yalova otobüs yolculuğu ortalama 05 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Manisa Otogarı, Akhisar Otogarı, Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı ve Yalova Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Yalova'da ise yazlar kurak ve sıcak, kışlar ılık ve bol yağışlı geçer. Yıl içinde ortalama sıcaklık +3°C ile +30°C arasında değişmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Yalova’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Yalova güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Yalova Marmara Bölgesinde yer alan tatil beldelerine ev sahipliği yapmaktadır. Yalova plajları arasında Çınarcık Plajı tatil döneminde özellikle yoğunluk yaşamaktadır. Yürüyen Köşk, Yalova Termal Kaplıcaları, Armutlu Hamamı, Yalova Açık Hava Müzesi popüler yerler arasında tavsiye edilmektedir. İzmir Yalova otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Yalova seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Yalova Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Yalova Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Yalova Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Yalova Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Yalova arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Yalova Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Yalova otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Yalova otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Yalova Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Yalova arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Yalova otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Yalova İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Yalova otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Yalova Faydalı Linkler