Adana Tren Seferleri

 
adana tren seferleri

Adana Trenleri

Adana'dan kalkan ve Adana'a gelen anahat trenlerin ve bölgesel trenlerin güncel tren saatlerine aşağıdaki listede yer alan tren sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. Adana bölgesinde 3 ana hat treni 4 adet ise bölgesel tren hizmet vermektedir. Ana hat trenleri Erciyes Ekspresi Adana, Niğde, Kayseri hattında, Fırat Ekspresi Adana, Osmaniye, Malatya, Elazığ hattında, Toros Ekspresi ise Adana, Karaman, Konya hattında yolcu taşımaktadır. Bölgesel trenler Adana Mersin, Mersin Adana, Mersin Adana İskenderun, Mersin Adana Islahiye arasında hizmet vermektedir. Mersin Islahiye treni Adana yanında Osmaniye İstasyonunda da durmaktadır. Tüm Adana tren seferleri bilgilerine aşağıdaki linklerden ulaşabilir Adana tren saatlerini görebilirsiniz.

 

Adana Tren Saatleri

Adana Tren Bileti Fiyatları

Anahat trenleri için Adana tren biletini TCDD Taşımacılık online bilet alma sistemi "EYBİS" üzerinden satın alabilirsiniz. Bölgesel tren biletleri ve banliyö tren biletleri istasyon gişelerinden satılmaktadır. Tren istasyonları bilet satış gişelerinin çalışma saatleri ile telefon numaralarına Tren İstasyonları Telefon Numaraları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tren biletlerinde çeşitli indirimler mevcuttur. Bu indirimler %20 ile %50 arasında değişmektedir. Tren biletlerindeki indirimlerin neler olduğunu görmek, tren kart hakkında bilgi almak, tren bileti fiyatlarını etkileyen ek hizmetleri öğrenmek, tren bileti fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak için Tren Bileti Nasıl Alınır? sayfamızı inceleyeblirsiniz.

Adana Tren İstasyonları İletişim Bigileri

Adana Tren İstasyonu:

Çalışma Saatleri: 05.30 - 21.30
Danışma Tel: 0(322) 453 31 72

Ceyhan Tren İstasyonu:

Çalışma Saatleri: 07.30 - 11.00 /16.00-20.00
Gişe Tel: 0(322) 613 45 07

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.