Bitlis Batman Otobüs Bileti

Bitlis Batman Otobüs Bileti Ara

Bitlis Batman Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 200,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 400,00 TL
Yolculuk Süresi 2 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 134 km
En Ucuz Otobüs Firması Yeşil Muş Ovası
Popüler Otobüs Firması Vangölü Turizm
Mola Durakları 0 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Diyarbakır-Bitlis yolu
 

Bitlis Batman Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bitlis Batman arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 200 TL ile 400 TL arasında değişmektedir. Güncel Bitlis - Batman otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bitlis Batman otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bitlis Batman Popüler Otobüs Biletleri

Bitlis - Batman Otobüs Seferi Hakkında

Bitlis Batman otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bitlis Batman arasında günde 39 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bitlis Batman otobüs yolculuğu ortalama 2 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bitlis Otogarı ve Batman Otogarıdır. Bitlis ilimizde karasal iklimin özellikleri görülmektedir, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçerken, yaz ayları sıcak ve kurak geçmektedir. Batman ise kışlar oldukça sert ve soğuk yazlar ise genelde çok sıcak geçmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bitlis’ten Batman’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bitlis Batman güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ve yaz aylarında Bitlis ilinden Batman’a otobüs bileti satışları artmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Dicle Nehri, Mereto Dağı, Kıra Dağı, Gazan Çayı, Han Deresi, Hasankeyf Kalesi, Kozluk Kalesi, Rabat kalesi ve Bozıkan Kalesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Batman'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Bitlis Batman otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bitlis Batman seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bitlis Seyahat Yazıları

Batman Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bitlis Batman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bitlis Kalkışlı Otobüs Seferleri

Batman Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bitlis Batman Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bitlis Batman arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bitlis Otogarı ve Batman Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bitlis Batman otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bitlis Batman otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bitlis Batman Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bitlis Batman arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bitlis Batman otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bitlis Batman Bitlis güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bitlis Batman otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bitlis Faydalı Linkler

Batman Faydalı Linkler