Bitlis İstanbul Otobüs Bileti

Bitlis İstanbul Otobüs Bileti Ara

Bitlis İstanbul Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1600,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1600,00 TL
Yolculuk Süresi 22 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1645 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç
Popüler Otobüs Firması Vangölü Turizm
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-21 üzerinden
 

Bitlis İstanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bitlis İstanbul arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1600 TL ile 1600 TL arasında değişmektedir. Güncel Bitlis - İstanbul otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bitlis İstanbul otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bitlis İstanbul Popüler Otobüs Biletleri

Bitlis - İstanbul Otobüs Seferi Hakkında

Bitlis İstanbul otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bitlis İstanbul arasında günde 30 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bitlis İstanbul otobüs yolculuğu ortalama 22 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bitlis Otogarı, Batman Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Gaziantep Otogarı, Osmaniye Otogarı, Adana Otogarı, Aksaray Otogarı, Ankara (Aşti) Otogarı, Eskişehir Otogarı, Bolu Otogarı, Düzce Otogarı, Adapazarı Otogarı, İzmit Otogarı, Harem Otogarı ve İstanbul Otogarıdır. Bitlis ilimizde karasal iklimin özellikleri görülmektedir, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçerken, yaz ayları sıcak ve kurak geçmektedir. İstanbul'da ise kış mevsiminde en düşük sıcaklık -11, yazın ise en yüksek sıcaklık +40 derecelerde olup, yaz mevsiminde nem oranı oldukça yüksektir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bitlis’ten İstanbul’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bitlis İstanbul güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ve yaz aylarında Bitlis ilinden İstanbul’a otobüs bileti satışları artmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Ayasofya camii, Sultanahmet, Süleymaniye Camii, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy, Sultanahmet Camii, Galata Kulesi, Boğaziçi... İstanbul'un yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Bitlis İstanbul otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bitlis İstanbul seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bitlis Seyahat Yazıları

İstanbul Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bitlis İstanbul Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bitlis Kalkışlı Otobüs Seferleri

İstanbul Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bitlis İstanbul Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bitlis İstanbul arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bitlis Otogarı ve İstanbul Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bitlis İstanbul otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bitlis İstanbul otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bitlis İstanbul Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bitlis İstanbul arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bitlis İstanbul otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bitlis İstanbul Bitlis güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bitlis İstanbul otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bitlis Faydalı Linkler

İstanbul Faydalı Linkler