Adana Ordu Otobüs Bileti

Adana Ordu Otobüs Bileti Ara

Adana Ordu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 800,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 14 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 750 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Ankara Tarsus Otoyolu/O-21/D795
 

Adana Ordu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Adana Ordu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 800 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Adana - Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Adana Ordu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Adana Ordu Popüler Otobüs Biletleri

Adana - Ordu Otobüs Seferi Hakkında

Adana Ordu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Adana Ordu arasında günde 11 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Adana Ordu otobüs yolculuğu ortalama 14 buçuk saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Adana Otogarı, Tarsus Otogarı, Mersin Otogarı, Niğde Otogarı, Kayseri Otogarı, Çorum Otogarı ve Ordu Otogarıdır. Adana Çukurova bölgesinin en sıcak ilidir, Ordu ilinde yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu seyrader. Yıl boyu ısı ortalaması +5°C ila +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Adana’dan Ordu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Adana Ordu güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Adana Ordu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Adana Ordu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Adana Seyahat Yazıları

Ordu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Adana Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adana Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ordu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Adana Ordu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Adana Ordu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Adana Otogarı ve Ordu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Adana Ordu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Adana Ordu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Adana Ordu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Adana Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Adana Ordu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Adana Ordu Adana güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Adana Ordu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Adana Faydalı Linkler

Ordu Faydalı Linkler