İstanbul İzmir Otobüs Bileti

İstanbul İzmir Otobüs Bileti Ara

İstanbul İzmir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 270,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 450,00 TL
Yolculuk Süresi 7 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 480 km
En Ucuz Otobüs Firması Villa Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

İstanbul İzmir Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul İzmir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 270 TL ile 450 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - İzmir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul İzmir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul İzmir Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - İzmir Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul İzmir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul İzmir arasında günde 402 sefer gerçekleştirilmektedir. İstanbul İzmir sefer Türkiye'nin en popüler otobüs seferidir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul İzmir otobüs yolculuğu ortalama 7 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Balıkesir Otogarı, Manisa Otogarı ve İzmir (İzotaş) Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları soğuk ve yağışlı geçer. İzmir'de ise Akdeniz ikliminin ılıman özellikleri görülür, yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise İstanbul'a göre daha ılık geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan İzmir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul İzmir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. İstanbul -İzmir güzergahı en popüler otobüs güzergahlarından birisidir. İki şehirde Üniversite şehri olduğu için yoğun göç almaktadır ve üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul İzmir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul İzmir seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

İzmir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul İzmir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

İzmir Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul İzmir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul İzmir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve İzmir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul İzmir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul İzmir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul İzmir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul İzmir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul İzmir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul İzmir İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul İzmir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

İzmir Faydalı Linkler