Antalya İzmir Otobüs Bileti

Antalya İzmir Otobüs Bileti Ara

Antalya İzmir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 299,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 450,00 TL
Yolculuk Süresi 07 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 440 km
En Ucuz Otobüs Firması Antalya Net Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koc Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E87 üzerinden
 

Antalya İzmir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya İzmir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 299 TL ile 450 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - İzmir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya İzmir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya İzmir Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - İzmir Otobüs Seferi Hakkında

Antalya İzmir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya İzmir arasında günde 55 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya İzmir otobüs yolculuğu ortalama 07 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Denizli Otogarı, Salihli Otogarı ve İzmir Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. İzmir ise Akdeniz ikliminden etkilenir. Yazları sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılıman seyreder. Senenin üçte biri +30C derecenin üstündedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan İzmir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya İzmir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Alsancak, Kordon Boyu, Kemeraltı Çarşısı, İzmir Saat Kulesi, Tarihi Asansör… İzmir'de gezilip görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Antalya İzmir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya İzmir seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

İzmir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya İzmir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

İzmir Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya İzmir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya İzmir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve İzmir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya İzmir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya İzmir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya İzmir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya İzmir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya İzmir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya İzmir Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya İzmir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

İzmir Faydalı Linkler