İzmir Diyarbakır Otobüs Bileti

İzmir Diyarbakır Otobüs Bileti Ara

İzmir Diyarbakır Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1200,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1500,00 TL
Yolculuk Süresi 20 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1450 km
En Ucuz Otobüs Firması Özlem Diyarbakır Turizm
Popüler Otobüs Firması Özlem Batman Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300/E96 ve E90
 

İzmir Diyarbakır Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Diyarbakır arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1200 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Diyarbakır otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Diyarbakır Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Diyarbakır Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Diyarbakır otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Diyarbakır arasında günde 15 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Diyarbakır otobüs yolculuğu ortalama 20 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Uşak Otogarı, Afyon Otogarı, Konya Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı ve Diyarbakır Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Diyarbakır'da ise sert bir kara iklimi hüküm sürer. Yazları aşırı sıcak geçer, kış aylarında ise Doğu Anadolu´nda olduğu kadar sert soğuk olmaz. Mevsime göre bazen -8°C altında ve +42°C üzerine çıkar. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Diyarbakır’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Diyarbakır güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Diyarbakır'da görmeniz gereken yerlerin başında tarihi yerler, hanlar ve köprüler gelmektedir. İl de Diyarbakır Kalesi ve Arkeoloji Müzesi gibi daha bir çok popüler yer bulunmaktadır. İzmir Diyarbakır otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Diyarbakır seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Diyarbakır Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Diyarbakır Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Diyarbakır Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Diyarbakır Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Diyarbakır arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Diyarbakır Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Diyarbakır otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Diyarbakır otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Diyarbakır Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Diyarbakır arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Diyarbakır İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Diyarbakır otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Diyarbakır Faydalı Linkler