İstanbul Diyarbakır Otobüs Bileti

İstanbul Diyarbakır Otobüs Bileti Ara

İstanbul Diyarbakır Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1000,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 20 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1440 km
En Ucuz Otobüs Firması Siirt Kurtalan Ekspres
Popüler Otobüs Firması Özel Diyarbakır
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4, O-21 ve E90 üzerinden
 

İstanbul Diyarbakır Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Diyarbakır arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1000 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Diyarbakır otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Diyarbakır Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Diyarbakır Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Diyarbakır otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Diyarbakır arasında günde 40 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Diyarbakır otobüs yolculuğu ortalama 20 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı, Ankara Aşti Otogarı, Niğde Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı ve Diyarbakır Otogarıdır. İstanbul'da Marmara Bölgesinin bazen ılıman, bazen serin, çoğu zaman yağmurlu iklim özellikleri gerçekleşmektedir. Diyarbakır'da sert karasal iklimin özellikleri görülür, yazlar sıcak geçse de kışları hazırlıklı olmak lazım çünkü sert soğuk geçer, bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Diyarbakır’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Diyarbakır güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Diyarbakır otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Diyarbakır seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Diyarbakır Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Diyarbakır Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Diyarbakır Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Diyarbakır Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Diyarbakır arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Diyarbakır Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Diyarbakır otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Diyarbakır otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Diyarbakır Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Diyarbakır arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Diyarbakır İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Diyarbakır otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Diyarbakır Faydalı Linkler