İzmir Giresun Otobüs Bileti

İzmir Giresun Otobüs Bileti Ara

İzmir Giresun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 950,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1299,00 TL
Yolculuk Süresi 18 Saat 00 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1270 km
En Ucuz Otobüs Firması Kaptanoğlu Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

İzmir Giresun Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Giresun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 950 TL ile 1299 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Giresun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Giresun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Giresun Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Giresun Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Giresun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Giresun arasında günde 11 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Giresun otobüs yolculuğu ortalama 18 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Manisa Otogarı, Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı ve Giresun Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Giresun'da ise yazlar ılık, nemli ve güneşli geçerken kışlarsa soğuk, yağışlı ve bulutlu seyreder. Yıl içi sıcaklık ortalamasına gelirsek +4°C ile +28°C arasında olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Giresun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Giresun güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Giresun Karadeniz'in fındığı ile ünlü kenti olup, yaylaları, gölleri, tarihi kaleleri ve bir çok görülmesi gereken mekanı ile ziyaretçilerini beklemektedir. İzmir Giresun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Giresun seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Giresun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Giresun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Giresun Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Giresun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Giresun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Giresun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Giresun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Giresun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Giresun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Giresun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Giresun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Giresun İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Giresun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Giresun Faydalı Linkler