Antalya Giresun Otobüs Bileti

Antalya Giresun Otobüs Bileti Ara

Antalya Giresun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 950,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1100,00 TL
Yolculuk Süresi 18 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1088 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Nuhoğlu Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D715 üzerinden
 

Antalya Giresun Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Giresun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 950 TL ile 1100 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Giresun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Giresun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Giresun Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Giresun Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Giresun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Giresun arasında günde 9 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Giresun otobüs yolculuğu ortalama 18 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Çorum Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı ve Giresun Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Giresun'da yazlar ılıman, nemli ve açık geçerken kışlarsa soğuk, yağışlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu sıcaklık ortalama +4°C ile +28°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Giresun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Giresun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Giresun ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Sis Dağı Görele, Kümbet Yaylası, Paşakonağı Yaylası, Gölyanı Yaylası, Giresun Adası, Giresun Kalesi, Tirebolu Kalesi'dir. Antalya Giresun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Giresun seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Giresun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Giresun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Giresun Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Giresun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Giresun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Giresun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Giresun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Giresun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Giresun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Giresun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Giresun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Giresun Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Giresun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Giresun Faydalı Linkler