İzmir Trabzon Otobüs Bileti

İzmir Trabzon Otobüs Bileti Ara

İzmir Trabzon Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 520,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 599,00 TL
Yolculuk Süresi 20 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1411 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

İzmir Trabzon Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Trabzon arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 520 TL ile 599 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Trabzon otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Trabzon otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Trabzon Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Trabzon Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Trabzon otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Trabzon arasında günde 10 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Trabzon otobüs yolculuğu ortalama 20 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Uşak Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Çorum Otogarı, Merzifon Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı, Giresun Otogarı ve Trabzon Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Trabzon'da ise yazlar ılık, nemli ve güneşli geçerken kışlar orta soğuk ve yağışlı seyreder. Yıl içi ısı ortalaması +5°C ila +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Trabzon’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Trabzon güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Trabzon Karadeniz turlarının en popüler duraklarındandır. Altındere Vadisi Milli Parkı, Sümela Manastırı, Atatürk Köşkü, Trabzon Ayasofya Müzesi, Boztepe, Zağnos Vadisi ilde gezebileceğiniz yerler arasındadır. İzmir Trabzon otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Trabzon seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Trabzon Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Trabzon Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Trabzon Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Trabzon arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Trabzon Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Trabzon otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Trabzon otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Trabzon Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Trabzon arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Trabzon otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Trabzon İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Trabzon otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Trabzon Faydalı Linkler