Ankara Trabzon Otobüs Bileti

Ankara Trabzon Otobüs Bileti Ara

Ankara Trabzon Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 650,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 750,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 740 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Karadeniz
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D200/E88 üzerinden
D010/E70 üzerinden
 

Ankara Trabzon Otobüs Bileti Ne Kadar?

Ankara Trabzon arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 650 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. Güncel Ankara - Trabzon otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Ankara Trabzon otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ankara Trabzon Popüler Otobüs Biletleri

Ankara - Trabzon Otobüs Seferi Hakkında

Ankara Trabzon otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Ankara Trabzon arasında günde 86 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Ankara Trabzon otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 55 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Ankara AŞTİ Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı, Giresun Otogarı ve Trabzon Otogarıdır. Ankara’da klasik karasal iklim özellikleri, yani yazları sıcak ve kurak, kışları ise soğuk ve yoğun kar yağışlı bir hava koşulları görülmektedir. Trabzon'da ise Karadeniz iklimi etkin görülmektedir. Bol yağışlı ılıman bir iklim örtüsü ile beraber kışın soğuk ve parçalı bulutludur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Ankara’dan Trabzon’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Ankara Trabzon güzergahında 12 ay yoğunluk yaşanmaktadır. Üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Yine yaz aylarında Ankara'dan Trabzon'a seyahatler çoğalmaktadır. Ankara Trabzon otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Ankara Trabzon seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Ankara Seyahat Yazıları

Trabzon Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ankara Kalkışlı Otobüs Seferleri

Trabzon Varışlı Otobüs Seferleri

Ankara Trabzon Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Ankara Trabzon arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Ankara Aşti Otogarı ve Trabzon Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Ankara Trabzon otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Ankara Trabzon otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Ankara Trabzon Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Ankara Trabzon arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Ankara Trabzon otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Ankara Trabzon Ankara güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Ankara Trabzon otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Ankara Faydalı Linkler

Trabzon Faydalı Linkler