İstanbul Mardin Otobüs Bileti

İstanbul Mardin Otobüs Bileti Ara

İstanbul Mardin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1200,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 19 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1474 km
En Ucuz Otobüs Firması Özlem Cizre Nuh
Popüler Otobüs Firması Mardin Dilmenler
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4 / O-21 ve E90
 

İstanbul Mardin Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Mardin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1200 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Mardin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Mardin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Mardin Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Mardin Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Mardin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Mardin arasında günde 18 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Mardin otobüs yolculuğu ortalama 21 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, İzmit Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı, Ankara (Aşti) Otogarı, Aksaray Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Kızıltepe Otobüs Terminali, Derik Otogarı ve Mardin Otogarıdır. İstanbul'da hava gün içinde bile değişebilmektedir. Marmara bölgesinin en çok yağış alan illerinden birisidir. Mardin'de ise tipik karasal iklim özellikleri görülür, yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Mardin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Mardin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu vardır. Üniversitelerin açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Mardin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Mardin seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Mardin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Mardin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mardin Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Mardin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Mardin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Mardin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Mardin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Mardin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Mardin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Mardin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Mardin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Mardin İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Mardin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Mardin Faydalı Linkler