İstanbul Bursa Otobüs Bileti

İstanbul Bursa Otobüs Bileti Ara

İstanbul Bursa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 195,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 415,00 TL
Yolculuk Süresi 3 Saat
Güzergah Uzunluğu 153 km
En Ucuz Otobüs Firması İstanbul Konfor
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80 / O-5
 

İstanbul Bursa Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Bursa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 195 TL ile 415 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Bursa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Bursa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Bursa Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Bursa Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Bursa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Bursa arasında günde 700 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Bursa otobüs yolculuğu ortalama 4 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Ataşehir Dudullu Terminal, Gebze Otogarı ve Bursa Otogarıdır. İstanbul'da Marmara Bölgesi iklimi özelleri görülür, hava gündüz güneşli ve sıcak olsa da akşam serin ve yağmurlu olabilir. Bursa'da benzer bir hava görülse de Uludağ'dan gelen soğuk hava kendini hissettirmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Bursa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Bursa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Her iki şehirde üniversite şehri olduğu için üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve kış aylarında kış turizmi için bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Bursa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Bursa seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Bursa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bursa Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Bursa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Bursa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Bursa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Bursa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Bursa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Bursa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Bursa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Bursa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Bursa İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Bursa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Bursa Faydalı Linkler