Antalya Şırnak Otobüs Bileti

Antalya Şırnak Otobüs Bileti Ara

Antalya Şırnak Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1100,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1100,00 TL
Yolculuk Süresi 21 Saat 05 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1324 km
En Ucuz Otobüs Firması Özlem Cizre Nuh
Popüler Otobüs Firması Cizre İtimat
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Antalya Şırnak Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Şırnak arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1100 TL ile 1100 TL arasında değişmektedir. Güncel, kampanyalı, indirimli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Şırnak otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Şırnak Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Şırnak Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Şırnak otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Şırnak arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Şırnak otobüs yolculuğu ortalama 21 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Manavgat Otogarı, Alanya Otogarı, Anamur Otogarı, Mersin Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Mardin Otogarı ve Şırnak Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Şırnak'ta ise yazları sıcak ve kurak geçse de kış aylarında karlı ve sert soğuk bir iklim görülür. Sıcaklık ortalaması -2°C ile +34°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Şırnak’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Şırnak güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Cizre Ulu Cami, Kasrik Ören Yeri, Kırmızı Medrese, Cudi Dağı, Nuh Peygamber Türbesi, Abdaliye Medresesi, Bazebde Ören Yeri, Finik Ören Yeri ve Kalesi... Şırnak ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Antalya Şırnak otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Şırnak seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Şırnak Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Şırnak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Şırnak Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Şırnak Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Şırnak arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Şırnak Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Şırnak otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Şırnak otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Şırnak Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Şırnak arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Şırnak otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Şırnak Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Şırnak otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Şırnak Faydalı Linkler