Antalya Konya Otobüs Bileti

Antalya Konya Otobüs Bileti Ara

Antalya Konya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 150,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 400,00 TL
Yolculuk Süresi 05 Saat 45 dakika
Güzergah Uzunluğu 317 km
En Ucuz Otobüs Firması Yeni As Bayburt
Popüler Otobüs Firması Özkaymak Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Konya Manavgat Yolu/D695 üzerinden
 

Antalya Konya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Konya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 150 TL ile 400 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Konya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Konya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Konya Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Konya Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Konya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Konya arasında günde 48 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Konya otobüs yolculuğu ortalama 5 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı ve Konya Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Konya ise yaz ayları ılık, kurak ve açık ve kışlarsa aşırı soğuk, karlı ve bulutlu geçen bir konumdadır. Yıl boyu ısı normalde -4°C ile +31°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Konya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Konya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Mevlana Müzesi, Konya Tropikal Kelebek Bahçesi, Sille Köyü 640, Aziziye Camisi, Şems-i Tebrizi Türbesi ve Camisi, Konya Bilim Merkezi... gibi birçok gezilecek görülecek yeri bulunan Konya ilini seyahat listenize ilk fırsatta dahil etmenizi tavsiye ederiz. Antalya Konya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Konya seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Konya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Konya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Konya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Konya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Konya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Konya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Konya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Konya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Konya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Konya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Konya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Konya Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Konya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Konya Faydalı Linkler