Antalya İstanbul Otobüs Bileti

Antalya İstanbul Otobüs Bileti Ara

Antalya İstanbul Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 450,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 679,00 TL
Yolculuk Süresi 12 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 696 km
En Ucuz Otobüs Firması Sakarya Vib Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Antalya İstanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya İstanbul arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 450 TL ile 679 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - İstanbul otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya İstanbul otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya İstanbul Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - İstanbul Otobüs Seferi Hakkında

Antalya İstanbul otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya İstanbul arasında günde 143 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya İstanbul otobüs yolculuğu ortalama 12 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Kütahya Otogarı, Adapazarı Otogarı, İzmit Otogarı, Alibeyköy Otogarı ve İstanbul Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. İstanbul'da ise kış mevsiminde en düşük sıcaklık -11, yazın ise en yüksek sıcaklık +40 derecelerde olup, yaz mevsiminde nem oranı oldukça yüksektir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan İstanbul’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya İstanbul güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Ayasofya camii, Sultanahmet, Süleymaniye Camii, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy, Sultanahmet Camii, Galata Kulesi, Boğaziçi... İstanbul'un yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Antalya İstanbul otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya İstanbul seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

İstanbul Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya İstanbul Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

İstanbul Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya İstanbul Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya İstanbul arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve İstanbul Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya İstanbul otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya İstanbul otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya İstanbul Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya İstanbul arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya İstanbul otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya İstanbul Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya İstanbul otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

İstanbul Faydalı Linkler