Antalya Bursa Otobüs Bileti

Antalya Bursa Otobüs Bileti Ara

Antalya Bursa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 335,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 454,00 TL
Yolculuk Süresi 08 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 550 km
En Ucuz Otobüs Firması Özkaymak Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Antalya Bursa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Bursa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 335 TL ile 454 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Bursa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Bursa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Bursa Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Bursa Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Bursa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Bursa arasında günde 36 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Bursa otobüs yolculuğu ortalama 8 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Isparta Otogarı, Sandıklı Otogarı, Afyon Otogarı ve Bursa Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Bursa ise ılık bir iklimin etkisindedir. Yılın en sıcak dönemi Temmuz -Ağustos, en soğuk dönemi ise Aralık- Ocak aylarıdır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Bursa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Bursa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Muradiye Külliyesi, Tophane Saat Kulesi, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri, Koza Han, Ulu Camii, Yeşil Türbe, Tuzaklı Köyü, Cumalıkızık, Eski Aynalı Çarşı Bursa ilinin en çok ziyaret edilen ve Bursa'ya seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Bursa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Bursa seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Bursa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bursa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Bursa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Bursa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Bursa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Bursa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Bursa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Bursa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Bursa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Bursa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Bursa Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Bursa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Bursa Faydalı Linkler