Balıkesir Antalya Otobüs Bileti

Balıkesir Antalya Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Antalya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 349,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 609,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 530 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Hakser Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D585 üzerinden
 

Balıkesir Antalya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Antalya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 349 TL ile 609 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Antalya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Antalya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Antalya Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Antalya Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Antalya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Antalya arasında günde 11 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Antalya otobüs yolculuğu ortalama 10 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, İzmir Otogarı, Aydın Otogarı, Denizli Otogarı ve Antalya Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Antalya ise yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlı geçen tipik Akdeniz iklimi etkisindedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Antalya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Antalya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Kaleiçi, Düden Şelalesi, Manavgat, Sapadere Kanyonu, Perge Antik Kenti, Antalya Müzesi, Kurşunlu Şelaleleri, Konyaaltı Plajı, Termessos Kaplıcaları... gibi birçok gezilecek görülecek yeri bulunan Antalya ilini seyahat listenize ilk fırsatta dahil etmenizi tavsiye ederiz. Balıkesir Antalya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Antalya seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Antalya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Antalya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Antalya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Antalya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Antalya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Antalya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Antalya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Antalya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Antalya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Antalya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Antalya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Antalya Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Antalya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Antalya Faydalı Linkler