İzmir Çanakkale Otobüs Bileti

İzmir Çanakkale Otobüs Bileti Ara

İzmir Çanakkale Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 580,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 650,00 TL
Yolculuk Süresi 05 Saat 20 dakika
Güzergah Uzunluğu 345 km
En Ucuz Otobüs Firması Isparta Petrol Turizm
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-30/D550/E87
 

İzmir Çanakkale Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Çanakkale arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 580 TL ile 650 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Çanakkale otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Çanakkale Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Çanakkale Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Çanakkale otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Çanakkale arasında günde 83 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Çanakkale otobüs yolculuğu ortalama 2 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Bergama Otogarı, Ayvalık Otogarı, Burhaniye Otogarı, Edremit Otogarı, Akçay Otogarı, Altınoluk Otogarı ve Çanakkale Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Çanakkale'de ise yazlar ılık, nemli, kurak ve kışlar soğuk, yağışlı, rüzgarlı olarak geçer. Yıl boyu ilin ısısında +3°C ile +31°C arasında değişiklik olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Çanakkale’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Çanakkale güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Çanakkale yaz kış ziyaret edebileceğiniz popüler yerleri ile Marmara Bölgesinin en iyi gezi rotalarından biridir. Gerek tarihi anıtları ile Gelibolu, gerekse yaz sezonunun en iyi anılar biriktirebileceğiniz gözde yerleri Bozcaada, Gökçeada ve Assos Çanakkale'yi ziyaret edecekler için önerebileceğimizden sadece birkaçı. İzmir Çanakkale otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Çanakkale seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Çanakkale Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Çanakkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Çanakkale Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Çanakkale Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Çanakkale arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Çanakkale Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Çanakkale otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Çanakkale otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Çanakkale Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Çanakkale arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Çanakkale İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Çanakkale otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Çanakkale Faydalı Linkler