İzmir Kocaeli Otobüs Bileti

İzmir Kocaeli Otobüs Bileti Ara

İzmir Kocaeli Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 600,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 899,00 TL
Yolculuk Süresi 07 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 452 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Yalova Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

İzmir Kocaeli Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Kocaeli arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 600 TL ile 899 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Kocaeli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Kocaeli otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Kocaeli Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Kocaeli Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Kocaeli otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Kocaeli arasında günde 56 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Kocaeli otobüs yolculuğu ortalama 7 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Manisa Otogarı, Bursa Otogarı, Balıkesir Otogarı, Yalova Otogarı ve Kocaeli Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Kocaeli'nde ise kış ayları bazen ılık genellikle soğuk ve yağışlı, yazlar ise nemli, sıcak ve az yağışlı geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Kocaeli’ne iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Kocaeli güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Kocaeli Marmara Bölgesinin önemli sanayi kentlerinden biridir. İstanbul'a çok yakın konumda oluşu ve çevre illere karayolu bağlantılarının elverişli olması nedeniyle oldukça popülerdir. Hem yaz hem de kış sezonunda Kocaeli ilinde keyifli anılar biriktirecek sahil beldeleri veya kayak merkezi bulunmaktadır. İzmir Kocaeli otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Kocaeli seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Kocaeli Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Kocaeli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kocaeli Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Kocaeli Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Kocaeli arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Kocaeli Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Kocaeli otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Kocaeli otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Kocaeli Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Kocaeli arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Kocaeli otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Kocaeli İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Kocaeli otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Kocaeli Faydalı Linkler