Antalya Kocaeli Otobüs Bileti

Antalya Kocaeli Otobüs Bileti Ara

Antalya Kocaeli Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 400,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 539,00 TL
Yolculuk Süresi 09 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 605 km
En Ucuz Otobüs Firması İstanbul Kalesi
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Antalya Kocaeli Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Kocaeli arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 400 TL ile 539 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Kocaeli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Kocaeli otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Kocaeli Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Kocaeli Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Kocaeli otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Kocaeli arasında günde 41 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Kocaeli otobüs yolculuğu ortalama 9 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Kütahya Otogarı, Adapazarı Otogarı ve Kocaeli Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Kocaeli'nde ise kış mevsimi ılıman genellikle soğuk ve yağışlı, yazlar ise nemli, sıcak ve az yağışlı geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Kocaeli’ne iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Kocaeli güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Ormanya, Seka Park, Gayret Gemi Müzesi, Faruk Yalcin Hayvanat Bahçesi, İzmit Saat Kulesi, Kartepe Kayak Merkezi, Kerpe plajı.. Kocaeli ilinin yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edebileceğiniz popüler yerleri arasındadır. Antalya Kocaeli otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Kocaeli seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Kocaeli Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Kocaeli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kocaeli Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Kocaeli Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Kocaeli arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Kocaeli Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Kocaeli otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Kocaeli otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Kocaeli Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Kocaeli arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Kocaeli otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Kocaeli Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Kocaeli otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Kocaeli Faydalı Linkler