İstanbul Gaziantep Otobüs Bileti

İstanbul Gaziantep Otobüs Bileti Ara

İstanbul Gaziantep Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 550,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1000,00 TL
Yolculuk Süresi 16 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1145 km
En Ucuz Otobüs Firması Mardin Dilmenler Seyahat
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4 ve O-21 üzerinden
 

İstanbul Gaziantep Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Gaziantep arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 550 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Gaziantep otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Gaziantep otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Gaziantep Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Gaziantep Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Gaziantep otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Gaziantep arasında günde 134 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Gaziantep otobüs yolculuğu ortalama 16 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Ankara Aşti Otogarı, Niğde Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı ve Gaziantep Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları serin ve yağışlı geçer. Gaziantep'te ise yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise sert soğuk ve kar yağışlı geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Gaziantep’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Gaziantep güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Gaziantep otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Gaziantep seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Gaziantep Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Gaziantep Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Gaziantep Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Gaziantep Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Gaziantep arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Gaziantep Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Gaziantep otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Gaziantep otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Gaziantep Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Gaziantep arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Gaziantep otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Gaziantep İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Gaziantep otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Gaziantep Faydalı Linkler