Antalya Van Otobüs Bileti

Antalya Van Otobüs Bileti Ara

Antalya Van Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1100,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 25 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1494 km
En Ucuz Otobüs Firması Yeşil Erciş Seyahat
Popüler Otobüs Firması Vangölü Turizm
Mola Durakları 6 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Antalya Van Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Van arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1100 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Van otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Van otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Van Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Van Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Van otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Van arasında günde 7 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Van otobüs yolculuğu ortalama 25 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Manavgat Otogarı, Alanya Otogarı, Anamur Otogarı, Mersin Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Batman Otogarı, Bitlis Otogarı ve Van Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Van'da ise yazlar ılık, kurak ve açık geçerken, kışlar ise dondurucu soğuk, kar yağışlıdır. Yıl içerisinde sıcaklık normalde -8°C ile +27°C arasında seyreder. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Van’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Van güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Akdamar Adası, Van Gölü, Van Kalesi, Akdamar Kilisesi, Van Kedisi Evi, Muradiye Şelalesi, Hoşap Kalesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Van'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Van otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Van seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Van Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Van Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Van Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Van Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Van arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Van Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Van otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Van otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Van Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Van arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Van otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Van Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Van otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Van Faydalı Linkler