Bursa İstanbul Otobüs Bileti

Bursa İstanbul Otobüs Bileti Ara

Bursa İstanbul Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 220,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 515,00 TL
Yolculuk Süresi 2 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 154 km
En Ucuz Otobüs Firması Özkaymak
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5/O-4
 

Bursa İstanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa İstanbul arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 220 TL ile 515 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - İstanbul otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa İstanbul otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa İstanbul Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - İstanbul Otobüs Seferi Hakkında

Bursa İstanbul otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa İstanbul arasında günde 921 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa İstanbul otobüs yolculuğu ortalama 2 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, Yalova Otogarı ve İstanbul Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’dan gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. İstanbul'da kış mevsiminde en düşük sıcaklık -11, yazın ise en yüksek sıcaklık +40 derecelerde olup, yaz mevsiminde nem oranı oldukça yüksektir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan İstanbul’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa İstanbul güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan İstanbul’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Ayasofya camii, Sultanahmet, Süleymaniye Camii, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy, Sultanahmet Camii, Galata Kulesi, Boğaziçi... İstanbul'un yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa İstanbul otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa İstanbul seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

İstanbul Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa İstanbul Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

İstanbul Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa İstanbul Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa İstanbul arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve İstanbul Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa İstanbul otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa İstanbul otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa İstanbul Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa İstanbul arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa İstanbul otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa İstanbul Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa İstanbul otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

İstanbul Faydalı Linkler