İstanbul Osmaniye Otobüs Bileti

İstanbul Osmaniye Otobüs Bileti Ara

İstanbul Osmaniye Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 830,00 TL
Yolculuk Süresi 15 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1014 km
En Ucuz Otobüs Firması Siirt Kurtalan Ekspres
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4/Ankara Tarsus Otoyolu/O-21
 

İstanbul Osmaniye Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Osmaniye arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 500 TL ile 830 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Osmaniye otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Osmaniye otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Osmaniye Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Osmaniye Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Osmaniye otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Osmaniye arasında günde 121 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Osmaniye otobüs yolculuğu ortalama 14 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Ankara Aşti Otogarı, Aksaray Otogarı, Adana Otogar ve Osmaniye Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alabilmektedir. Yazları sıcak, kışları serin ve yağmurlu geçer. Osmaniye'de ise Akdeniz İklimi özellikleri görülmektedir, yazlar sıcak ve kurak, kış ayları serin geçmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Osmaniye’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Osmaniye güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Osmaniye otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Osmaniye seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Osmaniye Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Osmaniye Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Osmaniye Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Osmaniye Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Osmaniye arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Osmaniye Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Osmaniye otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Osmaniye otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Osmaniye Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Osmaniye arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Osmaniye otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Osmaniye İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Osmaniye otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Osmaniye Faydalı Linkler