Antalya Bartın Otobüs Bileti

Antalya Bartın Otobüs Bileti Ara

Antalya Bartın Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 749,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 749,00 TL
Yolculuk Süresi 12 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 795 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Antalya Bartın Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Bartın arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 749 TL ile 749 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Bartın otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Bartın otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Bartın Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Bartın Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Bartın otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Bartın arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Bartın otobüs yolculuğu ortalama 12 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı ve Bartın Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Bartın'da ise yaz ayları ılık ve açık geçerken kışlar çok soğuk ve yağışlıdır. Yıl içinde sıcaklık ortalamaları +3°C ile +27°C arasında kaydedilir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Bartın’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Bartın güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. İnkumu, Amasra Kalesi, Amasra Müzesi, Çakraz Plajı, Tavşan Adası, Çekiciler Çarşısı Bartın'ın en popüler gezi rotaları arasındadır. Antalya Bartın otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Bartın seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Bartın Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Bartın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bartın Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Bartın Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Bartın arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Bartın Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Bartın otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Bartın otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Bartın Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Bartın arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Bartın otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Bartın Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Bartın otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Bartın Faydalı Linkler