İstanbul Manisa Otobüs Bileti

İstanbul Manisa Otobüs Bileti Ara

İstanbul Manisa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 413,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 699,00 TL
Yolculuk Süresi 7 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 428 km
En Ucuz Otobüs Firması Ayar Aydın Turizm
Popüler Otobüs Firması İstanbul Kalesi
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

İstanbul Manisa Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Manisa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 413 TL ile 699 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Manisa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Manisa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Manisa Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Manisa Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Manisa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Manisa arasında günde 219 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Manisa otobüs yolculuğu ortalama 7 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Balıkesir Otogarı, Akhisar Otogarı ve Manisa Otogarıdır. İstanbul'da hava gün içinde bile değişebilmektedir, Marmara bölgesi olduğu için sık sık yağış alır. Manisa'da ise Akdeniz iklimi ve karasal ikliminin özellikleri görülür, yazlar sıcak ve kurak, kışlar yağışlı ve soğuk geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Manisa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Manisa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu vardır. Üniversitelerin açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Manisa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Manisa seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Manisa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Manisa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Manisa Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Manisa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Manisa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Manisa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Manisa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Manisa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Manisa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Manisa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Manisa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Manisa İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Manisa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Manisa Faydalı Linkler