İstanbul Mersin Otobüs Bileti

İstanbul Mersin Otobüs Bileti Ara

İstanbul Mersin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 600,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 900,00 TL
Yolculuk Süresi 14 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 936 km
En Ucuz Otobüs Firması As Adana Seyahat
Popüler Otobüs Firması Mersin Nur Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4/Ankara Tarsus Otoyolu/O-21
 

İstanbul Mersin Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Mersin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 600 TL ile 900 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Mersin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Mersin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Mersin Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Mersin Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Mersin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Mersin arasında günde 72 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Mersin otobüs yolculuğu ortalama 14 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Ankara Aşti Otogarı, Aksaray Otogarı ve Mersin Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları soğuk ve yağışlı geçse de çok çeşitli hava şartları görülmektedir. Mersin ilinde ise deniz kenarında kalan bölgeler tipik Akdeniz iklimini yaşarken iç kesimlerde karasal iklim özellikleri görülmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Mersin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Mersin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Mersin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Mersin seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Mersin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mersin Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Mersin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Mersin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Mersin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Mersin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Mersin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Mersin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Mersin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Mersin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Mersin İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Mersin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Mersin Faydalı Linkler