Antalya Mersin Otobüs Bileti

Antalya Mersin Otobüs Bileti Ara

Antalya Mersin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 240,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 550,00 TL
Yolculuk Süresi 09 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 480 km
En Ucuz Otobüs Firması Alanyalılar Turizm
Popüler Otobüs Firması Güney Akdeniz Seyahat
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Mersin-Antalya Yolu/D400
 

Antalya Mersin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Mersin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 240 TL ile 550 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Mersin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Mersin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Mersin Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Mersin Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Mersin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Mersin arasında günde 78 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Mersin otobüs yolculuğu ortalama 9 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Manavgat Otogarı, Alanya Otogarı, Anamur Otogarı ve Mersin Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Mersin'de ise yazlar sıcak, bunaltıcı, kurak geçerken, kışlar soğuk, yağışlı ve bulutlu yaşanır. Yılda ortalama sıcaklık +7°C ila +34°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Mersin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Mersin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Mersin Marina, Balıkçı Barınağı, Mersin Arkeoloji Müzesi, Hz. Muğdat Camii, Mersin Deniz Müzesi, Kushimoto Sokağı, Mersin Atatürk Evi Müzesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Mersin'e seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Mersin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Mersin seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Mersin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mersin Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Mersin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Mersin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Mersin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Mersin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Mersin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Mersin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Mersin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Mersin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Mersin Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Mersin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Mersin Faydalı Linkler