Antalya Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Antalya Kahramanmaraş Otobüs Bileti Ara

Antalya Kahramanmaraş Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 600,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 700,00 TL
Yolculuk Süresi 13 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 809 km
En Ucuz Otobüs Firması Can Dersim Tuncelililer
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Antalya Kahramanmaraş Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Kahramanmaraş arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 600 TL ile 700 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Kahramanmaraş otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Kahramanmaraş Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Kahramanmaraş Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Kahramanmaraş otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Kahramanmaraş arasında günde 16 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Kahramanmaraş otobüs yolculuğu ortalama 13 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Manavgat Otogarı, Alanya Otogarı, Anamur Otogarı, Mersin Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı ve Kahramanmaraş Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Kahramanmaraş'ta ise yazlar sıcak, kurak ve açık ve kışlar ise çok soğuk ve bulutludur. Yıl içinde sıcaklıklar +1°C ila +35°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Kahramanmaraş’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Kahramanmaraş güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Başkonuş Yaylası, Kahramanmaraş Arkeoloji Muzesi, Ashab-ı Kehf, Ulu Camii, Kapıçam Tabiat Parkı, Kahramanmaraş Kalesi, Fırnız Yaylası... Kahramanmaraş ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Antalya Kahramanmaraş otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Kahramanmaraş seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Kahramanmaraş Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Kahramanmaraş Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kahramanmaraş Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Kahramanmaraş Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Kahramanmaraş arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Kahramanmaraş Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Kahramanmaraş otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Kahramanmaraş otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Kahramanmaraş Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Kahramanmaraş arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Kahramanmaraş Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Kahramanmaraş otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Kahramanmaraş Faydalı Linkler