Antalya Adana Otobüs Bileti

Antalya Adana Otobüs Bileti Ara

Antalya Adana Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 280,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 630,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 612 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Elazığlılar Turizm
Popüler Otobüs Firması Güney Akdeniz Seyahat
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D330 üzerinden
 

Antalya Adana Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Adana arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 280 TL ile 630 TL arasında değişmektedir. Güncel, kampanyalı, indirimli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Adana otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Adana Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Adana Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Adana otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Adana arasında günde 70 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Adana otobüs yolculuğu ortalama 10 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Manavgat Otogarı, Alanya Otogarı, Anamur Otogarı, Mersin Otogarı ve Adana Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Adana ise Çukurova bölgesinin ve Türkiye'nin en sıcak ilidir, yazları aşırı sıcak ve kurak, kışları ise ılık ve yağışlı geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Adana’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Adana güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Kapıkaya Kanyonu ve Varda Köprüsü, Adana Arkeoloji Müzesi, Adana Ulu Cami, Yumurtalık Plajı, Bebekli Kilise, Anavarza Antik Kenti, Seyhan Baraj Gölü ve daha birçok gezilip görülecek yer Adana'ya seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Adana otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Adana seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Adana Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Adana Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Adana Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Adana Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Adana arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Adana Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Adana otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Adana otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Adana Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Adana arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Adana otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Antalya Adana güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Adana otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Adana Faydalı Linkler