Antalya Isparta Otobüs Bileti

Antalya Isparta Otobüs Bileti Ara

Antalya Isparta Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 80,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 250,00 TL
Yolculuk Süresi 02 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 135 km
En Ucuz Otobüs Firması Mek Ağrı Dağı Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D685 üzerinden
 

Antalya Isparta Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Isparta arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 80 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Isparta otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Isparta otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Isparta Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Isparta Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Isparta otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Isparta arasında günde 70 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Isparta otobüs yolculuğu ortalama 02 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Bucak Otogarı, Burdur Otogarı ve Isparta Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Isparta'da ise yazlar ılıman, kurak ve açık geçerken, kışlarsa sert soğuk, karlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu sıcaklık ortalama -3°C ile 30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Isparta’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Isparta güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Kızıldağ Milli Parkı, Pınargözü Mağarası, Gölcük Krater Gölü Milli Parkı, Gökçay Mesireliği, Kovada Gölü, Can Ada ve Yeşilada.. ve daha birçok gezilip görülecek yer Isparta'ya seyahat etmeniz için en geçerli sebeplerden bazılarıdır. Antalya Isparta otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Isparta seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Isparta Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Isparta Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Isparta Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Isparta Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Isparta arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Isparta Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Isparta otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Isparta otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Isparta Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Isparta arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Isparta otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Isparta Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Isparta otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Isparta Faydalı Linkler